Gustaviansk väggpendyl
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VÄGGPENDYL, gustaviansk, 1700-tal, urtavla märkt Tidblad Stockholm, skuren och förgylld dekor i form av rosorm girlander och lagerkvistar, höjd ca 80 cm
En del mindre lagningar, visst färgbortfall
727868
2020-01-27