Gustaviansk väggpendyl

Gustaviansk väggpendyl
Gustaviansk väggpendyl
Gustaviansk väggpendyl
Gustaviansk väggpendyl
Gustaviansk väggpendyl
Gustaviansk väggpendyl
Gustaviansk väggpendyl
Gustaviansk väggpendyl

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VÄGGPENDYL, gustaviansk, 1700-tal, urtavla märkt Tidblad Stockholm, skuren och förgylld dekor i form av rosorm girlander och lagerkvistar, höjd ca 80 cm

En del mindre lagningar, visst färgbortfall

727868

2020-01-27