Ragnhild Nordensten Stockholm

Ragnhild Nordensten Stockholm
Ragnhild Nordensten Stockholm
Ragnhild Nordensten Stockholm
Ragnhild Nordensten Stockholm
Ragnhild Nordensten Stockholm
Ragnhild Nordensten Stockholm

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNHILD NORDENSTEN (1888-1951): Hamnbild Stockholm, signerad och daterad 42, olja på duk, ca 50x41 cm,

727882

2020-01-28