Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAGNHILD NORDENSTEN (1888-1951): Hamnbild Stockholm, signerad och daterad 42, olja på duk, ca 50x41 cm,
727882
2020-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här