Skrivbordslampa LSA
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORDSLAMPA, 1900-talets mitt, märkt LSA, modell "A 101", stomme i mässing, rödlackerad metall samt trädetaljer, höjd ca 60 cm
Smärre slitage, smärre avskav på skärmen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
727885
2020-01-31