Skrivbordslampa LSA

Skrivbordslampa LSA
Skrivbordslampa LSA
Skrivbordslampa LSA
Skrivbordslampa LSA
Skrivbordslampa LSA
Skrivbordslampa LSA

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSLAMPA, 1900-talets mitt, märkt LSA, modell "A 101", stomme i mässing, rödlackerad metall samt trädetaljer, höjd ca 60 cm

Smärre slitage, smärre avskav på skärmen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

727885

2020-01-31