Elisabeth Jansson litografi

Elisabeth Jansson litografi
Elisabeth Jansson litografi
Elisabeth Jansson litografi
Elisabeth Jansson litografi
Elisabeth Jansson litografi
Elisabeth Jansson litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELISABETH JANSSON (född 1950): Dansande par, monogramsignerad ESJ, olja på pannå, ca 25x17 cm

727887

2020-01-27