Henri d ´Anty

Henri d ´Anty
Henri d ´Anty
Henri d ´Anty
Henri d ´Anty
Henri d ´Anty
Henri d ´Anty

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRI D´ANTY, (Frankrike 1910-1998): Trumslagare, signerad d´Anty, olja på duk, ca 64x80 cm

727898

2020-01-28