Lennart Segerstråle akvarell

Lennart Segerstråle akvarell
Lennart Segerstråle akvarell
Lennart Segerstråle akvarell
Lennart Segerstråle akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART SEGERSTRÅLE (Finland, 1892-1975): Kvinna vid fågelbo, förstudie, blandteknik, signerad och daterad 1966, bildyta ca 61x46 cm

727900

2020-01-27