Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENNART SEGERSTRÅLE (Finland, 1892-1975): Kvinna vid fågelbo, förstudie, blandteknik, signerad och daterad 1966, bildyta ca 61x46 cm
727900
2020-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här