Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, sekelskift 1900, fögrylld, med dekor av rosor och kolonner, 60x39 cm

Slitage, krackelyr/sprickor i ramen

727903

2020-01-28