Anne Nilsson vas
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANNE NILSSON, "Graal Hund", vas, Orrefors 1988, graal, dekor av svarta hundar mot ljusblå fond, runt mynningen gult påklipp, signerad Orrefors Gallery -88, 931878 Anne Nilsson 8-30 samt egenhändig signatur, höjd ca 22 cm
Bruksslitage
727911
2020-02-01