Anne Nilsson vas

Anne Nilsson vas
Anne Nilsson vas
Anne Nilsson vas
Anne Nilsson vas
Anne Nilsson vas
Anne Nilsson vas

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNE NILSSON, "Graal Hund", vas, Orrefors 1988, graal, dekor av svarta hundar mot ljusblå fond, runt mynningen gult påklipp, signerad Orrefors Gallery -88, 931878 Anne Nilsson 8-30 samt egenhändig signatur, höjd ca 22 cm

Bruksslitage

727911

2020-02-01