Skål Sven Palmqvist

Skål Sven Palmqvist
Skål Sven Palmqvist
Skål Sven Palmqvist
Skål Sven Palmqvist
Skål Sven Palmqvist
Skål Sven Palmqvist
Skål Sven Palmqvist
Skål Sven Palmqvist

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN PALMQVIST (1906-1984): skulptur, glas, signerad Orrefors Expo 764-72 Sven Palmqvist, höjd ca 22 cm

Smärre repor

727913

2020-02-01