Slaglåsrevolver ca 1855

Slaglåsrevolver ca 1855
Slaglåsrevolver ca 1855
Slaglåsrevolver ca 1855
Slaglåsrevolver ca 1855
Slaglåsrevolver ca 1855
Slaglåsrevolver ca 1855
Slaglåsrevolver ca 1855
Slaglåsrevolver ca 1855

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SLAGLÅSREVOLVER, ca 1855, Webley & Bentley, femskottstrumma, signerad London Patent no 370 37, längd ca 25,5 cm

Bruksslitage

727924

2020-02-01