Borg sengustavianskt
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDOBORD, omkring år 1800, sengustavianskt, mahogny, halvmåneform, fällbar skiva, ben med intarsia i form av högställd romb, höjd ca 76, 85x43 (86 )cm
Skador och lagningar, bordsskiva med längsgående/genomgående spricka
727925
2020-01-27