Borg sengustavianskt

Borg sengustavianskt
Borg sengustavianskt
Borg sengustavianskt
Borg sengustavianskt
Borg sengustavianskt
Borg sengustavianskt
Borg sengustavianskt
Borg sengustavianskt

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, omkring år 1800, sengustavianskt, mahogny, halvmåneform, fällbar skiva, ben med intarsia i form av högställd romb, höjd ca 76, 85x43 (86 )cm

Skador och lagningar, bordsskiva med längsgående/genomgående spricka

727925

2020-01-27