Gregor Hellberg skeppsmålning

Gregor Hellberg skeppsmålning
Gregor Hellberg skeppsmålning
Gregor Hellberg skeppsmålning
Gregor Hellberg skeppsmålning
Gregor Hellberg skeppsmålning
Gregor Hellberg skeppsmålning
Gregor Hellberg skeppsmålning
Gregor Hellberg skeppsmålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

GREGOR HELLBERG, olja på duk, signerad och daterad -69, Skeppsporträtt av ubåtsmoderfartyget Patricia, ca 50x60 cm

727939

2020-01-26