Stig Lindberg Grazia fat
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STIG LINDBERG, "Grazia", vas, Gustavsberg, stengods, dekor i silver med motiv av blandad flora, numrerad 1076, höjd ca 19, diameter ca 12 cm
Kuntoraportti
Slitage, smärre repor
727943
Päivämäärä:
2020-01-31