Stig Lindberg Grazia fat

Stig Lindberg Grazia fat
Stig Lindberg Grazia fat
Stig Lindberg Grazia fat
Stig Lindberg Grazia fat
Stig Lindberg Grazia fat
Stig Lindberg Grazia fat
Stig Lindberg Grazia fat
Stig Lindberg Grazia fat
Stig Lindberg Grazia fat
Stig Lindberg Grazia fat

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

STIG LINDBERG, "Grazia", vas, Gustavsberg, stengods, dekor i silver med motiv av blandad flora, numrerad 1076, höjd ca 19, diameter ca 12 cm

Kuntoraportti

Slitage, smärre repor

727943

Päivämäärä:

2020-01-31