Lasse Åberg

Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): Självporträtt, "Who´s Zorro Now", signerade Lasse Åberg och numrerad, 282/300, färglitografi, ca 36x26,5 cm

Specialedition för tidningen Z

727986

2020-01-27