David Larsson oljemålning

David Larsson oljemålning
David Larsson oljemålning
David Larsson oljemålning
David Larsson oljemålning
David Larsson oljemålning
David Larsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID LARSSON (1898-1976): skogsparti, signerad och daterad 1942, olja på duk, ca 23,5x30 cm

727993

2020-01-27