Pietro Dalla Santa akvarell

Pietro Dalla Santa akvarell
Pietro Dalla Santa akvarell
Pietro Dalla Santa akvarell
Pietro Dalla Santa akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIETRO DALLA SANTA (född 1931):"Källvik", signerad P Dalla Santa samt daterad 1977, akvarell, ca 41,5x63 cm

727999

2020-01-27