Kunglig dansk

Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN, "Flora Danica", korg, Den Kongelige Porcelainsfabrik, 1900-tal, porslin, modellnummer 3536 , polykromt bemålad dekor av blommor delvis i relief, förgylld kant, grenformade hänklar, märkt ROYAL COPENHAGEN DENMARK, höjd 8,5, längd 26 cm

728000

2020-01-27