Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

BYRÅ,furu med draghandtag i mässingr, 3 lådor och 3 dörrar, 1970/80-tal, höjd ca 92, 120 x 35 cm

Bruksslitage

728006

2020-01-28