Cecile Johnson Stenmark

Cecile Johnson Stenmark
Cecile Johnson Stenmark
Cecile Johnson Stenmark
Cecile Johnson Stenmark

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CECILE Ryden JOHNSON (USA, 1916-2010): Ingemar Stenmark, signerad och numrerad, 86/400, färgserigrafi, bildmått ca 71x55 cm

728009

2020-01-27