Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETT, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, Claes Hultberg, för 2 ljus, förgylld, dekor i pastellage, ca 66x44 cm

Skada

728014

2020-01-27