Supreme skateboard 2001

Supreme skateboard 2001
Supreme skateboard 2001
Supreme skateboard 2001
Supreme skateboard 2001
Supreme skateboard 2001
Supreme skateboard 2001

Klubbat för:

550 SEK

1 200 SEK

SUPREME, Skull pile, skateboard (brädan), 2001 LIQUID BLUE, CA 81x20,5 cm

Bruksslitage/kantskador

728016

2020-01-27