Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHAN PETTERSSON BERG, bägare, silver, Norrköping 1764, godronnerad fotkant, runt mynningen stansad bård, invändigt förgylld, höjd 9 cm, vikt 75 g
Lagningar
728021
2020-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här