Bägare silver Norrköping

Bägare silver Norrköping
Bägare silver Norrköping
Bägare silver Norrköping
Bägare silver Norrköping
Bägare silver Norrköping
Bägare silver Norrköping
Bägare silver Norrköping
Bägare silver Norrköping

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN PETTERSSON BERG, bägare, silver, Norrköping 1764, godronnerad fotkant, runt mynningen stansad bård, invändigt förgylld, höjd 9 cm, vikt 75 g

Lagningar

728021

2020-01-27