Edvin Söderström oljemålning

Edvin Söderström oljemålning
Edvin Söderström oljemålning
Edvin Söderström oljemålning
Edvin Söderström oljemålning
Edvin Söderström oljemålning
Edvin Söderström oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

2 000 SEK

EDVIN SÖDERSTRÖM (1905-1997): Älgtjur i höstskog, olja på duk, signerad E. Söderstöm, ca cm

728030

2020-01-27