Einar Fotseth
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EINAR FORSETH (1892-1982): Irma (Konstnärens Fru), signerad och daterad ?(eftersignerad/daterad), olja på pannå, ca 91x72 cm, Bok om konstnärens och hans verk
Proveniens: "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"
728034
2020-01-27