Arthur Percy servis Blå vinranka
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ARTHUR PERCY, "Blå Vinranka", servis, Gefle, 46 delar, bestående av: 8 mattallrikar, 10 assietter, 4 uppläggningsfat, 1 såsnipa, 1 tillbringare, 1 tekanna, 1 kaffekanna, 1 gräddkanna, 1 sockerskål med lock, 7 tekoppar med fat, 11 kaffekoppar med fat (12)
Mindre nagg och krackeleryr förekommer
728053
2020-01-27