Christian Berg litografi

Christian Berg litografi
Christian Berg litografi
Christian Berg litografi
Christian Berg litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN BERG (1893-1976): "Aktstudie 1928", signerad samt daterad 1973, 6/125, litografi, bildyta ca 57x40 cm

728054

2020-01-27