Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal, Tyskland, pipa med oktagonalt kammarstycke, låset märkt Suhl, längd ca 144 cm
Kortad stock, slitage, saknar delar, renoverat och kompletterat
728055
2020-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här