Slaglåsgevär Tyskland

Slaglåsgevär Tyskland
Slaglåsgevär Tyskland
Slaglåsgevär Tyskland
Slaglåsgevär Tyskland
Slaglåsgevär Tyskland
Slaglåsgevär Tyskland
Slaglåsgevär Tyskland
Slaglåsgevär Tyskland
Slaglåsgevär Tyskland
Slaglåsgevär Tyskland

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal, Tyskland, pipa med oktagonalt kammarstycke, låset märkt Suhl, längd ca 144 cm

Kortad stock, slitage, saknar delar, renoverat och kompletterat

728055

2020-01-27