Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Liggande flicka, osignerad, marmor, höjd ca 30, längd ca 48 cm

728057

2020-01-27