Lennart Aschenbrenner litografier 3 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): (3) Kompositioner, signerade och daterade -76, samtliga numrerade 5/50, ca 29,5x40,5 cm

728063

2020-01-27