Kjell bolinder
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
KJELL BOLINDER (född 1942): vas, Höganäs, signerad och daterad 2001, stengods, höjd ca 16,5 cm
Kuntoraportti
728070
Päivämäärä:
2020-01-27