Kjell bolinder

Kjell bolinder
Kjell bolinder
Kjell bolinder
Kjell bolinder
Kjell bolinder
Kjell bolinder
Kjell bolinder
Kjell bolinder
Kjell bolinder
Kjell bolinder

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

KJELL BOLINDER (född 1942): vas, Höganäs, signerad och daterad 2001, stengods, höjd ca 16,5 cm

Kuntoraportti

728070

Päivämäärä:

2020-01-27