Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ALVAR AALTO, skärmvägg, modell 100, Artek, Finland, 1900-talets slut, formgiven 1935-36, fururibbor, höjd 150, längd 200 cm
Slitage
728076
2020-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här