Bordslampa
2020-02-04
728084
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, funkis, 1930-tal, vitmetall med svärtat träklot, höjd 25 cm inkluisve sockel.
Bruksslitage, ej funktionstestad.