Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, bord, "Lamino", Swedese, bok, fanerad skiva, märkt, diameter 46, höjd 49 cm
Bruksslitage
728092
2020-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här