Klubbat för:
140 EUR
Utropspris
200 EUR
TAPIO WIRKKALA, gräddkanna och sockerskål, silver och ädelträ, signerade TW Kultakeskus, Tavastehus 1970,
höjd 8respektive 5,5 cm,totalvikt 212 g.
Smärre slitage.
728114
2020-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här