Väggarmaturer 3 st 1970-tal i mässing

Klubbat för:

3 800 SEK

2 000 SEK

FALKENBERG BELYSNING, vägglampor, 3 st, mässing, 1970-tal, typ nr. 8952, höjd ca 30, bredd 22 cm

Bruksslitage, repor

728115

2020-01-26