"Botanic garden"
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVISDELAR, 21 st, "Botanic garden", Portmeirion, England, 8 tallrikar, 11 assietter, såskanna samt karott med lock.
Bruksslitage, krackelyr, en assiette med bränningsspricka, karotten med spricka. Två extra tallrikar med sprickor medföljer.
728129
2020-02-03