"Botanic garden"

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVISDELAR, 21 st, "Botanic garden", Portmeirion, England, 8 tallrikar, 11 assietter, såskanna samt karott med lock.

Bruksslitage, krackelyr, en assiette med bränningsspricka, karotten med spricka. Två extra tallrikar med sprickor medföljer.

728129

2020-02-03