Kandelabar

Kandelabar
Kandelabar
Kandelabar
Kandelabar
Kandelabar
Kandelabar
Kandelabar
Kandelabar

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1900-tal, förgylld metall, för 5 ljus, höjd ca 46 cm

728131

2020-01-27