Konsolbord rokoko

Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KONSOLBORD, 1700-tal, rokoko, med stenskiva, förgyllt, skuren dekor, höjd ca 74, 83x46 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador och avslag, senare skiva delvis med smärre nagg

728132

2020-01-27