Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PALL, 1950-tal, svängd form, kannelerade ben, fothylsor i mässing, stoppad sits, randig klädsel, sitthöjd ca 40, längd 55 cm
Zustandsbeschreibung
Brukslitage
728144
2020-01-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner