Golvlampa 1980-tal

Golvlampa 1980-tal
Golvlampa 1980-tal
Golvlampa 1980-tal
Golvlampa 1980-tal
Golvlampa 1980-tal
Golvlampa 1980-tal
Golvlampa 1980-tal
Golvlampa 1980-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, Habitus, 1980-tal, borstat stål, höjd ca 139 cm

Repor

728147

2020-01-27