Sven Linderoth oljemålning

Sven Linderoth oljemålning
Sven Linderoth oljemålning
Sven Linderoth oljemålning
Sven Linderoth oljemålning
Sven Linderoth oljemålning
Sven Linderoth oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN LINDEROTH (1900-tal): Motiv från Nacka -Kvarntorpssjön, signerad och daterad Sven Linderoth 1928, olja på duk, ca 60x80 cm

728150

2020-01-27