Skrivbord nyrenässans

Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, nyrenässans, 1800-talets andra hälft, fanérat med flertalet träslag, mässingsbeslag, delvis läderklädd skiva, höjd ca 74, 139x80 cm, nyckel finns

Slitage, avslag

728159

2020-01-27