Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INGER PERSSON, "Pop", tekanna, 1960-tal, Rörstrand, höjd ca 13 cm
Sil saknas, lock med mindre glasyrnagg
728168
2020-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här