Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SPEGEL, 1900-talets andra hälft, smide med figur upptill, blyinfattning, med två lampor, höjd ca 150 bredd 62 cm
Zustandsbeschreibung
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
728176
2020-01-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner