Uno Dahlén

Uno Dahlén
Uno Dahlén
Uno Dahlén
Uno Dahlén
Uno Dahlén
Uno Dahlén

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNO DAHLÉN, bordsarmaturer, 1 par, mässing, Aneta, Växjö, 1970-tal, höjd inkl skärmar ca 84 cm

Smärre slitage, Ej funktionstestade.

728178

2020-01-27